Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi

fot. https://archibial.pl/

Podstawowe informacje o parafii

Adres parafii:
ul. Ks. Stanisława Suchowolca 27
15-565 Białystok

telefon: 85-741-05-55e-mail: biuro@parafiansm.plweb: www.parafiansm.pl

Diecezja: Archidiecezja białostocka

Dekanat: Białystok Dojlidy

Msze święte

Niedziele:
08:00 10:00 11:30 13:00* 18:00

Dni powszednie:
06:30 18:00

Białystok Dojlidy – więcej informacji o parafii

ulice Białegostoku: Albatrosa, Baranowicka (parzyste), Borsucza, Cała, Ceramiczna, Ciesielska, Ciołkowskiego (6, 12c, 22, 36, 71, 83, 87), Cumownicza, Dojlidy Fabryczne, Dojnowska, Gminna, Górnicza, Gródecka, Helska, Hutnicza, Iglasta, Jachtowa, Juranda, Kajki, Kapitańska, Kąpielowa, Kmicica, Kolonijna, Komandorska, Kormoranów, Korzeniowskiego, Kotwicowa, Leśna, Liściasta, Masztowa, Mokra, Morska, Myśliwska, Naftowa, Neptuna, Nowowarszawska (95, 115, 116, 128), Nowatorska, Okrętowa, Ordynacka, Piaskowa, Pionowa, Piracka, Plażowa (parzyste od 8, nieparzyste od 47), Podłużna, Posejdona, Pozioma, Przejściowa, Puchatka, Rejsowa, Rybitwy, Serwitutowa, Sępia, Sieciowa, Sobolewska, Sowlańska, Stawowa, Sterowa, Suchowolca, Szkwałowa, Sztormowa, Śmiała, Turystyczna, Wolińska, Zabłudowska (nieparzyste), Zagłoby, Zagórki, Zdrowa, Zuchów, Żeglarska.miejscowości: Kuriany (wieś i kolonie, po lewej stronie drogi do Zabłudowa) 4 km, Płoskie 6 km, Zaścianki 3 km (ulice: Jacka Soplicy, Kasztelańska, Konrada, Marcina, Pana Tadeusza, Rybacka, Szklarniana, Wojskiego, Zaścianki, Ziemiańska).

Liczba katolików: 5600Do parafii należą:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *