Parafia pw. Chrystusa Króla

fot. https://archibial.pl/

Podstawowe informacje o parafii

Adres parafii:
Pl. Ks. Adolfa Ołdziejewskiego 1
15-545 Białystok

telefon: 85-743-44-29telefon: 791-227-310e-mail: parafiachk@gmail.comweb: parafiachk.bialystok.pl

Diecezja: Archidiecezja białostocka

Dekanat: Białystok Dojlidy

Msze święte

Niedziele:
08:00 10:00 12:00 18:00

Dni powszednie:
18:00

Białystok Dojlidy – więcej informacji o parafii

ulice Białegostoku: Bartnicza, Bednarska, Bobrów, Bociania, Brańska, Ciołkowskiego (od ul. Mickiewicza do rz. Białej), Dojlidzka, Drewniana, Folwarczna, Gdańska, Gliwicka, Jagiellońska, Jaskółcza, Jelenia, Kołodziejska, Królicza, Krecia, Kuropatwia, Lwowska, Łabędzia, Ładna, Łosia, Mickiewicza (nieparzyste od ul. Drewnianej), Miłosza, Murarska, Niedźwiedzia, Pawia, Pod Krzywą, Ptasia, Rysia, Sarnia, Saska, Słowicza, Sokola, Strusia, Szczecińska, Szpacza, Śląska, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Zajęcza, Zaułek Zakopiański, Żółwia, Żubrów, Żurawia.

Liczba katolików: 2900Do parafii należą:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *